Добавить объявление Подробный поиск Реклама
недвижимость
Личный кабинет
Продажа Аренда


Главная / Организации / Приозерний Квартал

Приозерний Квартал

Строительная компания  

 


«Приозерний» - це сучасний житловий квартал, будівництво якого розпочалась в 2014 році. Розташований серед мальовничої природи міста Новояворівськ, що оточене лісами та водоймами. Ідея кварталу - це закрита, безпечна територія з сучасними методами охорони та відеоспостереження, а найважливіше, висока якість будівництва, найкраще оснащення квартир та ідеальне розташування! В проекті кварталу 6 будинків, розташованих на приватній території з власною інфраструктурою, дитячими та спортивними майданчиками, відпочинковими зонами та експлуатованими дахами. На сьогодні зведено 4-и будинки, 2-а з яких введені в експлуатацію та у них щасливо проживають понад 20 сімей. Всього лиш 140 квартир у 6-ти будинках, на відміну від сучасних багатоповерхівок, житло такого формату дає відчуття приватності та затишку. Завершення будівництва кварталу планується у 2020 році. Вже більше трьох років команда «Приозерного» працює згідно графіку. Кожен будинок здається вчасно та головне без зайвих турбот для майбутніх мешканців! Адже забудовник подбав про все: від розкішної прибудинкової території до просторих світлих під'їздів з відеоспостереженням та сучасними ліфтами.
«Приозерний»- це місце, продумане до найменших дрібниць, ми відійшли від застарілих принципів будівництва, щоб створити квартал, в якому вам захочеться жити та бути щасливими, адже ваше завдання насолоджуватись життям у найкращому кварталі міста, а про все інше подбаємо ми!

СтранаУкраина
ГородНовояворовск
АдресПриозерна
Телефон0969898621

Все предложения от «Приозерний Квартал» →

X
Необходимо зарегистрироваться для отправки приватных сообщений. Регистрация →
закрыть

Зарегистрировались 17.08.2015

Все Строительные компании →
Все организации →Украина Зарубеж


Приозерний Квартал
Контакты | объявления недвижимости | фото недвижимости | апартаменты: продажа | апартаменты: аренда | агентства недвижимости