Добавить объявление Подробный поиск Реклама
недвижимость
Личный кабинет
Продажа Аренда


Главная / Организации / СП Сварог

СП Сварог

Строительная компания  

00645/logo_64463.jpg


Будівельно-монтажна компанія СП «Сварог» – експерт ринку фасадних систем України з 10-річним досвідом успішних проектів та задоволених клієнтів. Наразі СП «Сварог» має у своєму складі виробничій, проектно-конструкторський та будівельно-монтажний департаменти. Завдяки тому, що компанія має чітку спеціалізацію, ми зібрали під своїми прапорами висококваліфікованих спеціалістів саме з облаштування фасадів, які є одними з найкращих у будівельній галузі.

Компанія спеціалізується на таких напрямах роботи:
Навесні вентильовані фасади
Та світлопрозорі конструкції

СП «Сварог» не просто будує, а надає комплексні рішення у сфері фасадних робіт, а саме:
Проектування вентфасадів та СПОК, повний пакет технічної документації з фасадних систем, переробка облицювальних матеріалів, монтаж вентильованих фасадів та світлопрозорих конструкцій, консультаційні послуги щодо облаштування фасадів, авторський нагляд, сервісне обслуговування.

Завдяки встановленій ефективній системі управління проектами та власному виробничому комплексу всі роботи виконується своєчасно, що значно економить бюджет та терміни здачі проекта замовника.

Компанією СП «Сварог вже були виконані фасадні роботи різного рівня складності обсягом більше ніж 250 000 м2.

Для отримання детальної інформації – звертайтеся за телефонами: +38(044)50-134-96, +38(095) 27-55-088 або відправляйте запит на розрахунок Вашого фасаду на email: [email protected]

СтранаУкраина
ГородКиев
АдресКуреневская 16А
Телефон+38(044)50-134-96
+38(095) 27-55-088

Все предложения от «СП Сварог» →

X
Необходимо зарегистрироваться для отправки приватных сообщений. Регистрация →
закрыть

Зарегистрировались 08.02.2016

Все Строительные компании →
Все организации →Украина Зарубеж


СП Сварог
Контакты | объявления недвижимости | фото недвижимости | апартаменты: продажа | апартаменты: аренда | агентства недвижимости